Młotowiertarka Scheppach DH1300PLUS SDS-PLUS 1250W z walizką
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 460.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1504
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 460.00
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Scheppach |
| Seria | DH1300PLUS |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 1250 W |
| Energia udaru | 5 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 4500 BPM |
| Waga urządzenia | 4.9 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Kod producenta | SCH5907902901 |
| Indeks | 4UOITP-JEODE3ER |